Hakkımızda

      

 

 

           

 

         Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini temel hedef olarak belirleyen ve bu doğrultuda mağazacılık ve pazarlama politikalarını oluşturan Kastamonu Truva Baskı Teknolojileri. çok kısa bir zaman içersinde bu yönde atmış olduğu adımların karşılığını alarak promosyon sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Üstlenmiş olduğu misyonun bilincinde olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına yüksek kalite ve uygun fiyat politikalarının yanı sıra satış öncesi ve sonrasında vermiş olduğu hizmetlerle, çalışmış olduğu firmaların promosyon  konusunda çözüm ortağı olmayı sürdürmektedir.

Bununla birlikte firmaların tanıtımı konusunda önemli bir yer edinen promosyon ürünleri ile ilgili olarak firmaların tanıtımlarını daha etkin ve daha doğru bir şekilde yapabilmeleri için müşterilerine alternatif ürün oluşturma ve doğru zamanlama gibi konularda öneriler sunarak müşterilerin promosyon danışmanı olmuştur.Sürdürülebilir başarı için sürekli ve kalıcı değerler oluşturan, Ülkemizde ve Uluslar arası platformda saygınlığıyla tanınan “sektöründe lider firma olmak” vizyonuyla geleceğe bakıyoruz.
Büyük Hedeflerle çıktığımız bu yolda Eğitimli , Genç, Dinamik kadromuzla sizleri 500 m2 lik mağazamızda ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtir. 

Birlikte büyük projelere imza atmak dileğiyle..

 

   Ahmet URGANCI

Kastamonu Truva © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.